Batoh Wisport® ZipperFox 40l - coyote

Batoh Wisport® ZipperFox 40l - PenCott GreenZone

Batoh Wisport® ZipperFox 40l - PenCott GreenZone

Batoh Wisport® ZipperFox 40l - PenCott Badlands

Batoh Wisport® ZipperFox 40l - A-TCAS FG

Batoh Wisport® ZipperFox 40l - A-TCAS AU

Batoh Wisport® ZipperFox 40l - černý

Batoh Wisport® ZipperFox 40l - Olive Green

Batoh Wisport® ZipperFox 40 - RAL 7013

Batoh Wisport® ZipperFox 40l - A-TACS LE™

Batoh Wisport® ZipperFox 40l - A-TACS LE™

Batoh Wisport® ZipperFox 40l - A-TACS LE™

Batoh Wisport® ZipperFox 40l - A-TCAS FG

Batoh Wisport® ZipperFox 40l - A-TCAS FG

Vojenský batoh Wisport ZipperFox 40 je nejnovějším přírůstkem v rodině survival a vojenských batohů Wisport. Je to verze odvozená od osvědčeného konceptu SilverFox, tento batoh je však o něco větší a všestrannější. Je ideální na camping a na jednodenní až dvoudenní výlety, na pěší turistiku či cykloturistiku i na dlouhé slézání hor. Využije se také při myslivosti nebo na lovu. ZipperFox představuje vysokou funkčnost a inovativní technologie, je extrémně lehký a má odolnou konstrukci. ZipperFox slouží dobře prakticky za všech podmínek, bez ohledu na počasí.

Snadno přístupný obsah, žádné přehrabování

Hlavním rysem tohoto unikátního batohu je hlavní komora tvarovaná a zapínaná na zip ve tvaru převráceného U. To umožňuje rychlý a snadný přístup k obsahu hlavní komory z horní strany i z obou bočních stran. Batoh je dostatečně velký, aby pojmul vše, co potřebujete, aniž by bylo nutné se prohrabávat masivním hlavním prostorem při hledání výbavy. Odolný, dvoucestný značkový zip umožňuje batoh otevřít jen nahoře nebo na jedné straně. Zip je na táhlech opatřen paracordem pro snadné uchopení, třeba i v rukavicích. Zip je na obou stranách krytý légou.

Nosný systém na míru

SAS = Semi Adjustable System

Nosný systém SAS je komfortní nosný systém umožňující částečné nastavení. Tento systém se skládá z popruhů a pásů vyrobených ze speciální odolné hliníkové slitiny, integrovaných v tuhé zadní části batohu přiléhající k zádům uživatele, a z bederního pásu unikátního designu. Nastavení umožňuje speciální konstrukce bederního pásu. Ten není trvale spojený s batohem a lze jej velmi snadno odepnout. Bederní pás může být připnut o 180° otočený a díky tomu, že je asymetrický se tak zvětší délka zad cca o 7 cm. Batoh lze používat také bez tohoto pásu.

Stabilita

Dalším důležitým ukazatelem je dobrá stabilita batohu. Díky napevno všitým ergonomicky tvarovaným popruhům poskytuje systém batohu výbornou stabilitu. Tento systém dovede vyrovnat také nerovnoměrné rozložení obsahu a také dynamické zatížení, vznikající například při lezení nebo při lyžování.

Vynikající ventilace

Všechny komponenty batohu, které jsou v přímém kontaktu s tělem uživatele, jsou ergonomicky tvarovány a jsou pokryty prostorovou mřížkou / síťovinou AIR NET a AIR MESH, která umožňuje cirkulaci vzduchu a tím větrání zad uživatele batohu a odvádění potu a vlhkosti, především při delších cestách.

Zacvaknout, přizpůsobit a jít

Ramenní popruhy, hrudní popruh a bederní pás jsou osazeny plastovými přezkami a rychlosponami.

Něco navíc

ZipperFox přichází s nově navrženým SAS® nosným systémem, který nyní zahrnuje snadno odnímatelný, centrálně umístěný hliníkový rám / pás.

Další vychytávky

Navíc je tento velmi praktický batoh dodáván s nepromokavou pláštěnkou, která ochrání batoh i jeho obsah před mokrem při dešti nebo při sněžení, skrytou uvnitř snadno přístupné spodní komory zapínané na suchý zip. ZipperFox je camelbag kompatibilní, má na zadní straně připravenou přihrádku na vodní vak zapínanou na zip. Nahoře se nachází otvor na picí hadičku krytý klopou zapínanou na suchý zip a na ramenních popruzích jsou připraveny UTX Flex držáky picí hadičky. Batoh je vzadu nahoře opatřen pevnou látkovou rukojetí pro nesení v ruce, využije se také při nasazování / sundávání batohu nebo například při překonávání brodu a také poslouží na odtažení raněného do bezpečí. Na obou bocích batohu jsou 2 kompresní popruhy s plastovou rychlosponou k úpravě jeho objemu, které zároveň poslouží k upevnění dalšího vybavení, co se nevejde do batohu nebo jej potřebujeme mít po ruce. Tím se ještě zvětšuje přepravní kapacita batohu.

Stále málo místa?

Na přední straně batohu nalezneme 4 “D“ kroužky k upevnění další výbavy. Vpředu a na obou bocích je našita PALS vazba, takže je batoh kompatibilní s veškerou MOLLE výbavou a výstrojí. Dále batoh disponuje bočními upevňovacími popruhy na lyže. Má také mnoho vnitřních otevřených kapes i kapes zapínaných na zip pro snadnou organizaci drobné výbavy. Jedna síťovaná kapsa se zipem je na vnitřní straně horního víka na přední straně batohu. Na stejné straně pod ní je látková kapsa s otevřeným vstupem shora. Na protilehlé straně je nahoře látková kapsa se zipem, ideální třeba na dokumenty. Pod ní je látková kapsa s otevřeným horním vstupem. Na boku jsou dvě síťované kapsy se svislým zipem. Na druhém boku jsou dole dvě síťované kapsy s otevřeným vstupem nahoře a nad nimi průvlečná kapsa s našitou MOLLE kompatibilní vazbou. Pevné látkové popruhy s plastovou rychlosponou na spodní části batohu slouží pro uchycení spacího pytle, karimatky, složené bundy a podobně.

Labeling

Na přední straně dole má batoh vyšité logo Wisport a vyšitý nápis ZipperFox.
Vpředu nahoře je políčko se suchým zipem na upevnění ID štítku nebo oblíbeného patche.

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • hlavní komora ve tvaru obráceného U zapínaná na zip
 • snadná dostupnost z horní strany a z obou bočních stran
 • odolné značkové zipy, hlavní zapínání s paracordem na táhlech
 • velcro panel vpředu nahoře
 • vyšité logo výrobce a název batohu
 • nastavitelné a polstrované ramenní popruhy
 • polstrovaný, odnímatelný bederní pás s rychloupínací přezkou
 • nastavitelný hrudní popruh s rychlosponou
 • vodotěsná pláštěnka ve dně batohu – komora je zajištěna suchým zipem
 • camelbag kompatibilní
  • hydratační přihrádka zapínaná na zip na zadní straně batohu
  • otvor na picí hadičku krytý klopou zapínanou na suchý zip
  • UTX Flex® držáky picí hadičky na obou ramenních popruzích
 • látková rukojeť
 • boční kompresní popruhy
 • 4 “D“ kroužky na přední straně
 • MOLLE kompatibilní
 • mnoho vnitřních kapes na organizaci
  • 1 síťovaná kapsa se zipem na vnitřní straně horního víka
  • 1 látková kapsa s otevřeným vstupem shora
  • 1 látková kapsa se zipem
  • 1 látková kapsa s otevřeným horním vstupem
  • 2 boční síťované kapsy se svislým zipem
  • 2 boční síťované kapsy s otevřeným vstupem nahoře
  • 1 průvlečná kapsa s našitou MOLLE kompatibilní vazbou

Podobné produkty