O značce Wisport

Společnost „Wisport“ byla založena roku 1984 v Polsku a již od začátku se profilovala jako producent kvalitního outdoorového vybavení, zejména nicméně batohů.

Firma Wisport se specializuje na nejširší škálu batohů: vyrábí totiž batohy trekingové, turistické, vojenské, lovecké, městské, … Také ovšem další drobnosti okolo jako jsou třeba lyžařské a trekingové ponožky, kamaše a mnohé další podobné příslušenství převážně do lesa a na válečné pole. Také nabízí služby ohledně výroby a designu těchto věcí (tj. zakázkové šití).

Wisport je společnost, co má po Evropě více jak stovku distributorů. Toho mohla samozřejmě dosáhnout jedině díky svým jedinečným inovativním designům a pokročilým materiálům hodných moderního věku. Její hlavní zaměření a cíl ale byla na prvním místě ovšem vždy kvalita. Firma Wisport totiž dobře ví, že její zákazníci na její produkty často musí spoléhat v každé představitelné situaci (a tedy i včetně těch, kdy jde o zdraví nebo život).

Firma Wisport své výrobní procesy i produkty navíc neustále reviduje, jedině tak je totiž možno zajistit, aby jejich kvalita nestagnovala a byla stabilně co nejlepší. Také je ovšem pochopitelně nutno využít nových materiálů a technik.

Firma Wisport navíc neustále spolupracuje se svými nejvíce náročnými zákazníky (členové speciálních jednotek všech forem) na tom, aby její věci byly co nejlepší. Také však nepodceňuje ani dodavatele a prodejce, aby bylo možno vždy nabídnout produkt, jenž očekávání minimálně srovná, ale ještě lépe, překoná.