Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - černý

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - A-TACS iX™ 1

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - A-TACS iX™ 2

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - A-TACS iX™ 3

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - graphite 1

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - olivově zelený 1

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - coyote 1

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - RAL7013 1

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - Multicam® 1

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - Multicam® 2

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - Multicam® 3

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - PenCott™ BadLands 1

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - PenCott™ BadLands 2

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - A-TACS AU™ 1

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - A-TACS AU™ 2

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - A-TACS AU™ 3

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - olivově zelený 2

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - olivově zelený 3

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - A-TACS FG™ 1

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - PenCott™ GreenZone

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - PenCott™ GreenZone

Vojenský batoh Wisport® ZipperFox 25 - PenCott™ GreenZone

Batoh Wisport® ZipperFox 25 - A-TACS LE™

ZipperFox 25 je dalším přírůstkem v rodině survival a vojenských batohů Wisport. Je to menší verze batohu ZipperFox 40. Je ideální na camping a na jednodenní až dvoudenní výlety, na pěší turistiku či na cykloturistiku. Využije se také při myslivosti nebo na lovu. ZipperFox představuje vysokou funkčnost a inovativní technologie, je extrémně lehký a má odolnou konstrukci. ZipperFox slouží dobře prakticky za všech podmínek, bez ohledu na počasí.

Na přední straně dole má batoh vyšité logo Wisport a vyšitý nápis ZipperFox 25.
Vpředu nahoře nalezneme velcro panel na upevnění ID štítku nebo oblíbeného patche.

Jednoduše uložit i vyndat

Hlavním rysem tohoto unikátního batohu je hlavní komora tvarovaná a zapínaná na zip ve tvaru převráceného U. To umožňuje rychlý a snadný přístup k obsahu hlavní komory z horní strany i z obou bočních stran.
Batoh je sice menší než jeho 40 litrový protějšek, ale stále dostatečně velký, aby pojmul vše, co potřebujete na kratší výlety. Odolný, dvoucestný značkový zip umožňuje batoh otevřít jen nahoře nebo na jedné straně. Zip je na táhlech opatřen paracordem pro snadné uchopení, třeba i v rukavicích. Zip je na obou stranách krytý látkovou légou, která dole končí síťovanými kapsičkami, do nichž se skryjí táhla rozepnutého zipu.

Nosný systém na míru

SAS = Semi Adjustable System

Nosný systém SAS je komfortní nosný systém umožňující částečné nastavení. Tento systém se skládá z popruhů a pásů vyrobených ze speciální odolné hliníkové slitiny, integrovaných v tuhé zadní části batohu přiléhající k zádům uživatele, a z bederního pásu unikátního designu. Nastavení umožňuje speciální konstrukce bederního pásu. Ten není trvale spojený s batohem a lze jej velmi snadno odepnout. Bederní pás může být připnut o 180° otočený a díky tomu, že je asymetrický se tak zvětší délka zad cca o 7 cm. Batoh lze používat také bez tohoto pásu.

Stabilní

Dalším důležitým ukazatelem je dobrá stabilita batohu. Díky napevno všitým ergonomicky tvarovaným popruhům poskytuje systém batohu výbornou stabilitu. Tento systém dovede vyrovnat také nerovnoměrné rozložení obsahu a také dynamické zatížení, vznikající například při lezení nebo při lyžování.
Všechny komponenty batohu, které jsou v přímém kontaktu s tělem uživatele, jsou ergonomicky tvarovány a jsou pokryty prostorovou mřížkou / síťovinou AIR NET a AIR MESH, která umožňuje cirkulaci vzduchu a tím větrání zad uživatele batohu a odvádění potu a vlhkosti, především při delších cestách.

Vylepšení nosného systému

ZipperFox přichází s nově navrženým SAS nosným systémem, který nyní zahrnuje snadno odnímatelný, centrálně umístěný hliníkový rám / pás.

Zacvaknout a snadno přizpůsobit nebo rozepnout a rychle shodit

Ramenní popruhy, hrudní popruh a bederní pás jsou osazeny plastovými přezkami a rychlo-sponami. Díky nim se popruhy snadno nastavují a zapínají, zároveň je díky nim možné batoh rychle sundat – tzv. quick release system.

Výbava batohu

Navíc je tento velmi praktický batoh dodáván s nepromokavou pláštěnkou, která ochrání batoh i jeho obsah pře mokrem při dešti nebo při sněžení, skrytou uvnitř snadno přístupné spodní komory. ZipperFox je camelbag kompatibilní, má na zadní straně připravenou přihrádku na vodní vak zapínanou na zip.  Nahoře se nachází otvor na picí hadičku krytý klopou zapínanou na suchý zip a na ramenních popruzích jsou připraveny UTX Flex držáky picí hadičky otočné o 360°. Batoh je vzadu nahoře opatřen pevnou látkovou rukojetí pro nesení v ruce, využije se také při nasazování / sundávání batohu nebo například při překonávání brodu a také poslouží na odtažení raněného do bezpečí. Na obou bocích batohu jsou 2 kompresní popruhy s plastovou rychlo-sponou k úpravě jeho objemu, které zároveň poslouží k upevnění dalšího vybavení, co se nevejde do batohu nebo jej potřebujeme mít po ruce. Tím se ještě zvětšuje přepravní kapacita batohu.

Je libo další místo?

Na přední straně batohu nalezneme 4 “D“ kroužky k upevnění další výbavy. V předu a na obou bocích je našita PALS vazba, takže je batoh kompatibilní s veškerou MOLLE výbavou a výstrojí. Dále batoh disponuje bočními upevňovacími popruhy na lyže. Pevné látkové popruhy s plastovou rychlo-sponou na spodní části batohu zase poslouží pro uchycení spacího pytle, celty, karimatky, složené bundy a podobně.

Kapsy uvnitř? Máme

Má také mnoho vnitřních otevřených kapes i kapes zapínaných na zip pro snadnou organizaci drobné výbavy. Jedna síťovaná kapsa se zipem je na vnitřní straně horního víka na přední straně batohu. Na stejné straně pod ní je látková kapsa s otevřeným horním vstupem. Na protilehlé straně je nahoře látková kapsa se zipem, ideální třeba na doklady či dokumenty. Pod ní je látková kapsa s otevřeným horním vstupem. Na levé straně se nacházejí dvě síťované kapsy se společným svislým zipem.  Na druhé straně je dole našita síťovaná kapsa s otevřeným horním vstupem a nad ní průvlečná kapsa s našitou PALS vazbou.

Výška 50 cm
Šířka 27 cm
Hloubka 19 cm
Hmotnost 1,35 kg
Objem 25 l
Materiál nylon Cordura® 500
Zipy Wisport®
Spony / přezky ITW Nexus® / Duraflex®
Upevnění / přeprava
nosný systém SAS® s odnímatelnou hliníkovou výztuhou
2 nastavitelné a polstrované ramenní popruhy
polstrovaný odnímatelný bederní pás
nastavitelný hrudní popruh
všechny popruhy se zapínáním na rychlo-spony
= quick release system
látková rukojeť

 

Podobné produkty