Jak šel čas, aneb historie firmy Wisport

Firma „Wisport“ je výrobcem prvotřídního vojenského oblečení (a obecně i veškerého outdoorového vybavení) z polského města Wroclaw.

Historie společnosti Wisport se začala psát přesně k roku 1984, kdy byla založena, jednoznačně se tedy dá říci, že firma Wisport není v této branži ani náhodou nějakým neochmýřeným nováčkem.

Společnost má sice za dlouhá léta svého působení praxi hlavně v oblasti outdoorových produktů, nicméně věnuje se i dalšímu vybavení a jiným podobným věcem a přidruženým drobnostem okolo šatstva.

Firma Wisport se sice specializuje hlavně na batohy (nabízí sekce a produktové řady: Military, Hunting a Outdoor), nepodceňuje však ale ani jiné typy produktů: jmenovitě si pak poslední léta začala získávat jméno svým termo-prádlem / termoaktivním spodním prádlem, ale nabízí dnes již dokonce zájemcům i trička (přísně z přírodní bavlny), ponožky určené pro turistiku i sport, přezky, pásky a spoustu dalšího příslušenství a vybavení.

Společnost Wisport si již před mnoha lety vytkla zřetelný cíl a směr – vždy nabízet svým zákazníkům a uživatelům poctivé a neošizené výrobky, jenž respektující jejich potřeby. I to je důvod, proč se firma Wisport tak snaží, aby její výrobky byly v první řadě kvalitní.

A jelikož firma Wisport již dávno není na trhu žádný nováček, zužitkovává k tomu své mnohaleté zkušenosti ve sféře designu produktů a obecně jakýchkoliv konstrukčních řešení.

Společnosti Wisport je totiž jasné, že když si někdo pořídí nějaký jejich výrobek, tak na něj spoléhá, a to obvykle někde mimo civilizaci (očekává funkčnost, efektivitu, vyřešení určitých svých problémů, …), jejich absolutně maximální a nesmlouvavá kvalita je tedy priorita.

Firma Wisport standardně nabízí na veškeré své produkty i pozáruční servis. A k jejich jednoznačným výhodám je nutno připočíst i to, že společnost Wisport nespí na vavřínech, ale neustále své výrobky zdokonaluje, inovuje a přemýšlí, jak a kde je zkvalitnit či kde by snad určitý materiál / technologie byl(a) vhodnější.

Cílem všeho pocházejícího z firmy Wisport ale je, vyhovět požadavkům nejen běžných civilních potřeb, ale i všech příslušníků zvláštních jednotek (tj. domácích i zahraničních) anebo snad běžných vojáků.